mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Vyberte si regionVyhledávání

Petr K. : mé zkušenosti s azyly pro milence

Už jsem vyzkoušel několik mileneckých azylů, pežvážně na severní moravě. Zkusím udělat menší srovnání, raději všeobecně, bez uvádění konkrétních zařízení. Rozdíly jsou veliké - jak cenově, tak i v kvalitě s celkovém přístupu a úrovni služeb. Vyzkoušeli jsme zatím s přítelkyní tyto druhy azylů pro milence :

 

1) menší hotýlky a penziony

ne ve všech jsou ochotni  pronajmout pokoj na 1-2 hodiny, dokonce ani když jsme ochotni zaplatit celý den/noc.

Máme ale už nějaké osvědčené, spojujeme většinou s výletem do přírody na hory

 

2) rodinný domek - 1 nebo více pokojů * hodinový hotel

většinou solidní služby, nízké ceny (1-2 hodiny do 500 Kč), ale je to takové neosobní, mnohdy nebývá vana na pokoji

 

3) byt - s majitelem 

větší byt se zařízeným pokojem + koupelnou, majitel (provozní) je v bytě také (v jiném pokoji - dívá se na TV)

opět nízké ceny (v porovnání s jinými typy azylů), ale bez té správné atmosféry

 

4) byt - bez majitele

povedlo se nám přes kamaráda objevit byt, který je solidně zařízený, s velkou vanou, koupelnou atd., který ale majitel pronajímá bez toho, aniž by v něm "hlídal". Samozřejmě tam nepouští kdekoho, bylo třeba doporučení kamaráda (stálého zákazníka) a vytvoření vzájemné důvěry, ale nyní už si jen vyzvedneme klíče na dohodnutém místě (kousek od bytu), potom je tam opět odevzdáme. S termíny nebývá problém, byt není dle majitele běžný azyl s velkým provozem, ale používá jej hlavně pro sebe a jen občas jej někomu pronajme.

Ceny o něco málo vyšší než výše uvedené,ale levnější než noc v hotýlku. Hlavní pro nás jen, že si člověk  připadá jako v bytě od kamaráda a ne jako v hodinovém hotelu :)

Aktualizováno (Pátek, 29 Listopad 2013 18:09)