mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Vyberte si regionVyhledávání

Petr K. : mé zkušenosti s azyly pro milence

Už jsem vyzkoušel několik mileneckých azylů, pežvážně na severní moravě. Zkusím udělat menší srovnání, raději všeobecně, bez uvádění konkrétních zařízení. Rozdíly jsou veliké - jak cenově, tak i v kvalitě s celkovém přístupu a úrovni služeb. Vyzkoušeli jsme zatím s přítelkyní tyto druhy azylů pro milence :

 

1) menší hotýlky a penziony

ne ve všech jsou ochotni  pronajmout pokoj na 1-2 hodiny, dokonce ani když jsme ochotni zaplatit celý den/noc.

Máme ale už nějaké osvědčené, spojujeme většinou s výletem do přírody na hory

 

2) rodinný domek - 1 nebo více pokojů * hodinový hotel

většinou solidní služby, nízké ceny (1-2 hodiny do 500 Kč), ale je to takové neosobní, mnohdy nebývá vana na pokoji

 

3) byt - s majitelem 

větší byt se zařízeným pokojem + koupelnou, majitel (provozní) je v bytě také (v jiném pokoji - dívá se na TV)

opět nízké ceny (v porovnání s jinými typy azylů), ale bez té správné atmosféry

 

4) byt - bez majitele

povedlo se nám přes kamaráda objevit byt, který je solidně zařízený, s velkou vanou, koupelnou atd., který ale majitel pronajímá bez toho, aniž by v něm "hlídal". Samozřejmě tam nepouští kdekoho, bylo třeba doporučení kamaráda (stálého zákazníka) a vytvoření vzájemné důvěry, ale nyní už si jen vyzvedneme klíče na dohodnutém místě (kousek od bytu), potom je tam opět odevzdáme. S termíny nebývá problém, byt není dle majitele běžný azyl s velkým provozem, ale používá jej hlavně pro sebe a jen občas jej někomu pronajme.

Ceny o něco málo vyšší než výše uvedené,ale levnější než noc v hotýlku. Hlavní pro nás jen, že si člověk  připadá jako v bytě od kamaráda a ne jako v hodinovém hotelu :)

Aktualizováno (Pátek, 29 Listopad 2013 18:09)

 

Napište recenzi na azyl!

napište nám recenzi na Váš milenecký azyl...

  • Jste-li zákazník azylu, dostanete od nás poukázku k volnému nákupu zboží do internetového sexshopu Růžový slon (www.ruzovyslon.cz)
  • Jste-li majitel azylu pro milence, budete mít zdarma další reklamu.

kontakt : petr.ricko (zavináč) seznam.cz

Aktualizováno (Úterý, 11 Listopad 2008 18:53)

 

Azyl pro milence - úvod

Azyl pro milence. Pro někoho velmi lehtivé téma, pro některé lákadlo a pro jiné realita. Život není žádná sranda a někdy nám poněkud zkomplikuje vztahy. Najednou kde nic tu nic se objeví milenka či milenec a co teď. Azyl pro milence je potom ideální řešení. Otravovat kamarády se nám nechce nebo žádné nemáme. Sex s jinou osobou doma je příliš velký risk, a tak sáhneme po možnosti mileneckého azylu.

 Někteří méně zkušení hledají spíš hodinový hotel, ale nakonec se ve specializované inzerci v novinách či na internetu dopátrají i modernější verze, tzv. azylů pro milence. V současné době je jich celkem slušná řádka. Někomu lépe vyhovuje milenecký azyl mimo město kde bydlí a všichni jej znají, někteří to z důvodu bleskových akcí, chtějí mít blízko. Každý se však při výběru mileneckého azylu či hodinového hotelu řídí i jinými kritérii, jako je intimita, cena, čistota, vybavení ap. Většinou jde o lidi, kteří už mají určité nároky a radši než rychlovku v průjezdu nebo na lavičce v parku si připlatí za kvalitní možnosti a soukromí v azylu pro milence.

 Ale aby nedošlo k mylným představám, milenecký azyl neskýtá své možnosti jen těm, kterým poněkud ujely nohy, ale i legitimním partnerům, kteří si chtějí trochu zpestřit své erotické zážitky - například vířivou vanou s různými možnostmi masáží. Ono někdy stačí změnit prostředí. Často azyl pro milence vyhledávají i partneři, kteří nemají jinou možnost soukromí a adekvátních sexuálních zážitků.

Říká se, že kdo nic nezkusil, ten nic nezažil a proto Vám všem, kdo máte výše uvedené potřeby přeji šťastnou volbu a ať najdou pro ně ten pravý azyl pro milence.

Aktualizováno (Středa, 12 Listopad 2008 14:31)