mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Vyberte si regionVyhledávání

Azyl pro milence - úvod

Azyl pro milence. Pro někoho velmi lehtivé téma, pro některé lákadlo a pro jiné realita. Život není žádná sranda a někdy nám poněkud zkomplikuje vztahy. Najednou kde nic tu nic se objeví milenka či milenec a co teď. Azyl pro milence je potom ideální řešení. Otravovat kamarády se nám nechce nebo žádné nemáme. Sex s jinou osobou doma je příliš velký risk, a tak sáhneme po možnosti mileneckého azylu.

 Někteří méně zkušení hledají spíš hodinový hotel, ale nakonec se ve specializované inzerci v novinách či na internetu dopátrají i modernější verze, tzv. azylů pro milence. V současné době je jich celkem slušná řádka. Někomu lépe vyhovuje milenecký azyl mimo město kde bydlí a všichni jej znají, někteří to z důvodu bleskových akcí, chtějí mít blízko. Každý se však při výběru mileneckého azylu či hodinového hotelu řídí i jinými kritérii, jako je intimita, cena, čistota, vybavení ap. Většinou jde o lidi, kteří už mají určité nároky a radši než rychlovku v průjezdu nebo na lavičce v parku si připlatí za kvalitní možnosti a soukromí v azylu pro milence.

 Ale aby nedošlo k mylným představám, milenecký azyl neskýtá své možnosti jen těm, kterým poněkud ujely nohy, ale i legitimním partnerům, kteří si chtějí trochu zpestřit své erotické zážitky - například vířivou vanou s různými možnostmi masáží. Ono někdy stačí změnit prostředí. Často azyl pro milence vyhledávají i partneři, kteří nemají jinou možnost soukromí a adekvátních sexuálních zážitků.

Říká se, že kdo nic nezkusil, ten nic nezažil a proto Vám všem, kdo máte výše uvedené potřeby přeji šťastnou volbu a ať najdou pro ně ten pravý azyl pro milence.

Aktualizováno (Středa, 12 Listopad 2008 14:31)